Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-281550/0001

Brillant Collier

Gold 750, tlw. mattiert, sieben Brillanten, zus. ca. 0,25 ct, Länge ca. 40 cm, Steckschließe, Sicherheitsverschluss, 64,5 g, Gebrauchsspuren, ein Knickstelle, in Etuiøg64

24.01.2019 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Brillant Collier

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 24.01.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 18.01. - 24.01.2019