Brillant Kulturperlen Damenring
Weißgold 585, zwei Brillanten, zus. ca. 0,15 ct, zwei Kulturperlen, RW 52, 3,9 g, Ringweitenänderungøg3
24.01.2019 - 10:00
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 24.01.2019 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.01. - 24.01.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Friedrich Gauermann
- Altschliffdiamant Damenring 0,50 ct (graviert)
- Philippe Charriol GMT
- Bonzo von Chad Valley, um 1910/20,