Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 67

Maria Legat, Zitat aus „Und zur Lage der Welt XXIX“

2017, Kohle, Öl auf Taschentuch, 47 x 47 cm, gerahmt 71 x 71 cm

25.01.2019 - 19:00

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charity auction
Datum: 25.01.2019 - 19:00
Místo konání aukce: Akademie der bildenden Künste Wien, Atelierhaus, Prospekthof, Lehárgasse 8, Tor 2, 1060 Wien
Prohlídka: 24.01. - 25.01.2019