Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020971/0002

Klosterarbeit

Kreuz mit Blumenranken, darüber schwebende Hl. Geist Tauben, bunte Nadelarbeit 39 x 29 cm. 19. Jh. Altersschäden, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

07.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Klosterarbeit

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Alte Grafiken und Bilder
Datum: 07.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online