Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-093407/0001

Wiener Tablett,

Silber, rechteckig, durchbrochener Randsteg, zwei Henkel, Holzboden, 48,5 x 29,5 cm, Meisterzeichen VC, Wiener Windhundkopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

16.08.2017 - 15:56

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Wiener Tablett,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 16.08.2017 - 15:56
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2017