Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-099478/0079

Silber Schauplatte,

oval fassoniert, getriebener Früchte- und Blumendekor, 21 x 16 cm, Gewicht 101 g (mit Halterung), Meisterzeichen, Punze verschlagen, wohl 18. Jh., Risse, kleine Löcher, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

02.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Silber Schauplatte,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 02.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.12. - 02.01.2019