Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067171/0004

Deutsche Schule des 18. Jahrhunderts

Bildnis eines Naturforschers in gemalter Kartusche, Öl auf Leinwand, 38 x 26 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

08.01.2019 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 08.01.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.12. - 08.01.2019