Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060618/0020

Ernst Welker

(Gotha 1788-1857 Wien) Blick ins weite Land, monogrammiert und datiert E. W:(18)66, Öl auf Karton, 29,3 x 42,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

08.01.2019 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Ernst Welker

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 08.01.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.12. - 08.01.2019