Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067522/0001

Josef Kafka *

(Wien 1873-1955 Wien-Rodaun) Kinder am Friedhof am Dorfrand, signiert J. Kafka, Öl auf Leinwand, 40 x 50 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

08.01.2019 - 10:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Kafka *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 08.01.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.12. - 08.01.2019