Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-100536/0002

Teller,

De Porceleyne Bijl, Delft, Anfang 18. Jh., Fayence, blau gemalter "Wanli Dekor", Dm. 35 cm, blaue Beilmarke, Rand bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

09.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 09.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.01. - 09.01.2019