Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-099277/0006

Kelch mit Patene,

Metall, vergoldet, rund, Weinlaub und Traubendekor, Höhe 28,5 cm, 20. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

09.01.2019 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kelch mit Patene,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 09.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.01. - 09.01.2019