Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-100964/0001

Hans Müller

(1873-1937) -Buchstütze in Form eines Hundes, Bronze, dunkel patiniert, naturlistischer Sockel, Höhe 15 cm, signiert "H. Müller", etwas berieben, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

09.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hans Müller

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 09.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.01. - 09.01.2019