Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-046218/0022

Diamantarmband zus. ca. 0,40 ct

Gold 580, Altschliffdiamanten, Steckschließe, Sicherheits- verschluss, Länge ca. 20 cm, österr. Einfuhrpunze 1872-1902, österr. Kontrollamtszeichen 1867-1922, tlw. abgerieben, fleckig, 17,8 gøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

17.01.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 17.01.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.01. - 16.01.2019