Čís. položky 145-046143/0002

Diamant Opal Ring

Gold 580, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,40 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,3 g, RW 58, Opal mit leichten Oberflächenmerkmalen, Ringweitenänderungøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

17.01.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Diamant Opal Ring

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 17.01.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.01. - 16.01.2019