Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-436581/0010

Diamantdamenring zus. ca. 0,85 ct

Gold Weiß- Rosegold 585, drei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,80 ct, Diamanten im Rautenschliff, RW 59, 5,8 gøg6

18.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 18.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online