Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-436581/0009

Brillantdamenring zus. ca. 0,95 ct

Weißgold 585, drei Altschliffdiamanten, Brillanten, RW 55, 7,1 gøg7

18.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 18.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online