Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196

A snuff box in the form of a jug,

frosted glass, facetted, sculptural floral decoration, polychrome painted, metal mount with socket lid, height 6.6 cm, dents, late 19th century, (HS)

Provenance:
Assen Ludwig Alexander, Count von Hartenau

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

28.01.2019 - 16:00

Odhadní cena:
EUR 200,- do EUR 300,-

Provenance:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Majetek aristokratického původu a předměty důležitých proveniencí
Datum: 28.01.2019 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.01. - 28.01.2019