Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066047/0001

Elfriede Mäckel *

(Vogtland 1907-1993 München) Venedig, Rialto Brücke, signiert E. Mäckel, rückseitig alt betitelt und bezeichnet, Öl auf Karton, 40 x 58 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

11.12.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Elfriede Mäckel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy - Asta di Natale
Datum: 11.12.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online