Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064637/0001

Künstler um 1840

Künstler um 1840 - Obrazy

Knabe mit seinem Hund, Öl auf Leinwand, 32 x 27 cm, kleine Farbablätterungen, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

11.12.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Künstler um 1840

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy - Asta di Natale
Datum: 11.12.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online