Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067174/0001

Jean Baptiste Greuze, Nachahmer

Der zerbrochene Krug, Öl auf Leinwand, 112 x 87 cm, gerahmt (GS) Provenienz: Auktion Dorotheum, Wien, 24. Februar 1998, Lot 188; Privatsammlung, Wien

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

11.12.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Weihnachtsauktion
Datum: 11.12.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online