Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064637/0004

Georg Carl Koch

(Berlin 1857-1936) "Caledonia", signiert, betitelt und bezeichnet G. Koch, Neustadt/D, Öl auf Platte, 37 x 49 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz: Galerie Commeter, Hamburg, 27. April 1940, Los 120; Privatsammlung Deutschland.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

11.12.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Georg Carl Koch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Weihnachtsauktion
Datum: 11.12.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online