Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067074/0001

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Nymphen, unter dem Rahmen datiert (geritzt) 16. Juni 1917, Öl auf Karton, DM 15 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

11.12.2018 - 10:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy - Asta di Natale
Datum: 11.12.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online