Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062053/0001

Josef Pillhofer *

(Wien 1921-2010) "Nemisee" (Albauer Berge, Mittelitalien), betitelt, signiert, datiert J. Pillhofer 1957, schwarze Keide auf Papier, 31 x 48 cm, gerahmt

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

18.12.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:

Josef Pillhofer *

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Potisk
Datum: 18.12.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online