Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035195/0002

di Giovanni

(Italienisch, 2. Hälfte 20. Jahrhundert) Zwei Papierarbeiten: a) Don Quichotte, bezeichnet und signiert: Quichotte (19)89 di Giovanni, Mischtechnik ca. 66 x 48 cm; b) Der Denker, bezeichnet und datiert unten rechts: Hommage a Semi 1990, Widmung, Bleistift, 29,5 x 20,9 cm, Glasrahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.08.2017 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

di Giovanni

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2017 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.08. - 17.08.2017