Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035926/0128

Jan Luyken

(Amsterdam 1649-1712) Schlacht von Turnhout 1597, im Zeitalter des niederländischen Aufstandes, Kupferstich, betitelt: "De Slagh by Turnhout in den Jaere MDXCVII. (1597)", wohl Amsterdam, um 1600, signiert: "Jan. Luijken invenit et fecit", ca. 26 x 33 cm, am oberen und unteren Rand verfärbte Klebestellen, verglast, gerahmt (Ko) Ruf 120

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

20.12.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Jan Luyken

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 20.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2018