Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037307/0008

Dominik Ployer *

(Linz 1979 geb.) What a relief, Unterseite signiert, datiert und betitelt: 2017, Skulptur, Metall/Styropor/Acryl, Höhe ca. 52 cm

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

20.12.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Dominik Ployer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2018