Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036263/0010

Rudolf Weber *

(Wien 1872-1949 Krems/Stein) Felsige Küste bei Lovran (Istrien), signiert unten rechts: Rud. Weber, betitelt: Lovran, datiert: (1)897, Aquarell/Mischtechnik auf Papier, ca. 28 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

20.12.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Weber *

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 20.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2018