Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035206/0004

Heidenthaler

(Österreichisch, 20. Jahrhundert) Zur Frühmesse vor der Kirche in Seekirchen, signiert unten links und datiert: Heidenthaler (1)922, Öl auf Karton, ca. 28 x 21 cm

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

17.08.2017 - 15:46

Vyvolávací cena:

Heidenthaler

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 17.08.2017 - 15:46
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.08. - 17.08.2017