"Schullin" Collier
Gold 750, mattiert, Länge ca. 43 cm, Erzeugnis der Fa. Schullin, 77,3 g, minimale Gebrauchsspuren, in EtuiøG77
20.12.2018 - 10:00
- Dosažená cena: **
EUR 3.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-
"Schullin" Collier
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.12.2018 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.12. - 20.12.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Französische Steinschlosspistole
- Brillant/KulturperlenOhrsteckgehänge
- Altschliffdiamantsolitär Ring ca. 1 ct, J-K/vsi2-si1