Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-046010/0003

Brillantcollier zus. ca.2,20 ct

Weißgold 585, Brillanten tlw. im Altschliff, Länge ca. 39,5 cm, Steckschließe, Sicherheitsverschluss, 19,2 gøg19

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

20.12.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 20.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.12. - 18.12.2018