Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023201/0015

Franz Glaubacker *

(Sarajewo 1896-1974 Linz) "Selbstporträt", rechts unten signiert und datiert F. Glaubacker 1965, Mischtechnik auf Papier, ca. 43 x 31 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.12.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 55,-
Vyvolávací cena:
EUR 55,-

Franz Glaubacker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online