Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023492/0047

Heinrich Carl Schubert

(Wien 1827-1897) Blick auf Steyr, signiert: H. C. Schubert, rückseitig bezeichnet: Stadt Steyr 1886, Aquarell und Bleistift auf Papier, ca. 18 x 14 cm, ovaler Bildausschnitt, blattvergoldeter Rahmen leicht beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.12.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Heinrich Carl Schubert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online