Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023537/0016

Josef Primetshofer

Josef Primetshofer - Obrazy

(Mönchdorf 1930-2010 Steyr) "Heilige Hedwig", rechts unten monogrammiert JP, Rückseite signiert und datiert Josef Primetshofer Steyr Juli 2005, Öl/Mischtechnik auf Holz, ca. 54 x 21 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.12.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Josef Primetshofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online