Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023924/0001

Fritz Aigner *

(Linz 1930-2005) Was ich sagen wollte..., handsigniert: F. Aigner, datiert: (19)70, nummeriert: 5/99, Radierung, Plattengröße ca. 60 x 49,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.12.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Fritz Aigner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online