Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064803/0002

Franz Steinfeld Umkreis/Circle

(1787-1868) Partie aus Waidhofen an der Ybbs, Öl auf Leinwand, 30,5 x 41,5 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz: Kunsthandlung Barth-Wehrenalp, Wien; Dorotheum, Wien, 9. juni 1970, Los 123; Privatsammlung Österreich.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.12.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 3.200,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 28.12.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online