Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066678/0001

Süddeutsche Schule, 18. Jahrhundert

Paar Landschaften mit Ruinen bzw. mit Hirten und ihrer Herde, Öl auf Holz, je 20 x 28,5 cm, gerahmt, (2) (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

28.12.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 28.12.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online