Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023460/0032

Franz Weiss *

(Södingberg 1921-2014) Frühling, handsigniert: Fr. Weiß, datiert: (19)84, bezeichnet, Holzschnitt auf Papier, Blattgröße ca. 63 x 37 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

20.11.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Weiss *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 20.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online