Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023401/0004

Tuula Lehtinen *

(Finnland 1956 geb.) Luna Park I, signiert, datiert: 1994, nummeriert: 34/50, Farbradierung, Plattengröße ca. 50 x 71,5 cm, Blattgröße ca. 64 x 84 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

20.11.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Tuula Lehtinen *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 20.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online