Čís. položky 110-021303/0002

Wanddekoration

Maria mit Kind, reliefierte Darstellung, Keramik, färbig staffiert, gemarkt Keramos Wien Modell Podany Nr. 1672 ovale Form, ca. 32 x 26 cm.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

26.11.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Wanddekoration

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 26.11.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 17.11. - 26.11.2018