Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-416646/0001

Anbietetasse

Silber 800, 1760 g österreichische Amtspunze 1872- 1922, ovale Form, profilierter rocaillenförmiger Rand, Länge 53 cm. Gebrauchsspurenøx

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

26.11.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Anbietetasse

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 26.11.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 17.11. - 26.11.2018