Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020666/0047

Trinkgarnitur

1 Karaffe, 6 Becher, Glas, farblos facettiert geschliffene Wandung, goldfärbiger Blattrankendekor, Höhe 29 bzw. 9,8 cm. 1. Hälfte 20. Jh. Alters und Gebrauchsspuren, berieben, bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

26.11.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:

Trinkgarnitur

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 26.11.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 17.11. - 26.11.2018