Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022972/0002 -

Nach Pablo Picasso (1881 Malaga - 1973 Mougins)

"50 Jahre Lithographie", Lithographie in Farbe, von 1978, ca. 52 x 40 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

16.08.2017 - 15:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 16.08.2017 - 15:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online