Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066349/0001

Alois Arnegger *

(Wien 1879-1963) Herbstlandschaft, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 42 x 53 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.11.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Alois Arnegger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.11.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online