Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066349/0002

Otto Strützel

(Dessau 1855-1930 München) "Am Tannenweiher", rückseitig alt betitelt und bezeichnet, signiert, datiert, otto Strützel. 10.5. (18)94, Öl auf Leinwand, 51 x 35 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.11.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Otto Strützel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.11.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online