Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 618

Sedící bůh války Kuan-jü s dlouhým plnovousem ve vojenském rouchu na kamenném sedátku

měkký pyrofylit umožňující snadné opracování, jižní Čína, období dynastie Ming, počátek dynastie Čching, výška 15 cm, v minulosti poškozeno (Su)
Dle sdělení majitele byl předmět nalezen při zemních pracích ve vietnamském městě Haiphong v 80. letech 20. století.

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018