Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022429/0030

Paul Emile Lecomte

Paul Emile Lecomte - Umění a starožitnosti

(Paris 1842-1920) "Bachlandschaft", rechts unten signiert Paul Emile Lecomte, Aquarell auf Karton, Kartongröße 23 x 31 cm, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

16.08.2017 - 15:35

Vyvolávací cena:

Paul Emile Lecomte

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 16.08.2017 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online