Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 547

Pohár v rokokovém stylu

sklo tmavě zelené, šestiboká základna, fazetovaná zvonovitá kupa s oválnými medailony, povrch bohatě zdoben zlacenými rozvilinami, Čechy, pravděpodobně Harrachovské sklárny, 40. léta 19. století, výška 13,5 cm (Zí)

24.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Pohár v rokokovém stylu

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018