Terinka
stříbro 800/1000, miska s volným víčkem a podmiskou, zdobená profilovaným okrajem, v. 659,35 g, vídeňský punc 1872 - 1922, značeno Schwarz&Steiner a RS (Ši)
24.11.2018 - 14:00
CZK 14.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Terinka
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |