Sv. Václav a Ludmila
dřevo, řezané, zlacené, střední Evropa, 1. pol. 18. století, výška 23 a 25 cm, poškozeno (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
24.11.2018 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Sv. Václav a Ludmila
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |