Lhoták Kamil (Praha 1912 - 1990 Praha)
Žena v kabátě, signováno a datováno vpravo dole Kamil Lhoták 1970, tuš/papír, 22,5 x 18,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |